Mini Zbiornik

biseksualne i perwersyjne pary

Ostatnia aktywność godzinę temu

grupa dla osob i par ktore maja ochote na seks kazdy z kazdym bez ograniczen zapraszam do umieszczania fotek ktore oceniajcie ostrymi i perwersyjnymi komentarzami

Podlaskie

Ostatnia aktywność godzinę temu

Forum dyskusyjne przeznaczone dla osób z województwa podlaskiego.

Fantazje rogaczy cuckold

Ostatnia aktywność 50 minut temu

tutaj możesz opisać swoje fantazje dotyczące swojej żony,kochanka i ciebie jak byś to rozegrał lub możesz opisać swoje przeżycia dotyczące cuckold ,

onkop VIP

PublicWife Opinie

Ostatnia aktywność 7 dni temu

trojkat 2m 1k

Ostatnia aktywność za 44 minut

co o tym sadzicie...

Lubuskie

Ostatnia aktywność za 21 minut

Forum dyskusyjne przeznaczone dla osób z województwa lubuskiego.

Opolskie

Ostatnia aktywność za 40 minut

Forum dyskusyjne przeznaczone dla osób z województwa opolskiego.

madzia_vip telegram

Ostatnia aktywność 3 miesiące temu

Zapraszam na telegram - jestem realną 24 letnią dziewczyną, która lubi poszaleć. Nie wierzysz? Wejdź na telegram i przekonaj się sam!

Fotografia

Ostatnia aktywność za 14 minut

Forum dyskusyjne dla ludzi zainteresowanych fotografią i wszelkimi jej aspektami.

NAGA RODZINA

Ostatnia aktywność za 42 minut

Grupa dla ludzi lubiących spędzać nago czas w domu w i nie tylko w gronie rodzinnym i tolerujących takie zachowanie.

Fetysze im dziwniejsze tym lepsze

Ostatnia aktywność 3 godziny temu

Zapraszam osoby, które lubią dziwne rzeczy, dla których fetysz jest podnietą. Reklamy i ogłoszenia z linkami do innych stron nagradzane banem

Pretttt VF

DOJRZALE PANIE SZUKAJACE MLODYCH OGIEROW

Ostatnia aktywność za 43 minut

Zapraszam wszystkie dojrzałe panie szukające młodych chłopaków

SEX NA FAZIE

Ostatnia aktywność 12 godzin temu

DLA WSZYSTKICH KTORZY PROBOWALI SEXU NA DRAGACH i ALC

Cuckold, Hotwife i Rogacze

Ostatnia aktywność 5 godzin temu

Grupa dla miłośników klimatu cuckold oraz Hotwife. Cuckold: "żonaty mężczyzna, którego żona uprawia seks z innym partnerem. Odbywa się to najczęściej za jego przyzwoleniem". Jest to nowo założona grupa więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych, grupa zostanie później zamknięta (nowi członkowie będą mogli dołączać po akceptacji Adminów) i widoczna tylko dla członków. Będzie można dodawać zdjęcia żon Hotwife oraz szukać "Bull" dla żony rogacza.

POCHWAL SIĘ SWOJĄ ŻONKĄ

Ostatnia aktywność 9 godzin temu

W TEJ GRUPIE LICZYMY NA WASZE FOTKI,FILMY, WASZYCH PARTNEREK, ICH CIPEK I WDZIĘKÓW, OSTRE KOMENTARZE, FANTAZJE Z NIMI ZWIĄZANE, ZAPRASZAMY.

Dojrzałe Panie

Ostatnia aktywność godzinę temu

Szukamy miłośników Pań 50+

Cap d Agde SEX MIASTO

Ostatnia aktywność 23 minut temu

Cap, to naturystyczne miasteczko, ale i stolica swingu w Europie... Dotychczasowi Gospodarze tematyki dotyczącej Cap: konkretni_wroc, od roku nie są aktywni na ZB. Zbliża się kolejny sezon, dlatego postanowiliśmy założyć tę grupę, jako przedłużenie życia dotychczasowego wątku: Cap d Agde MIASTO SEKSU... Jednocześnie wyrażamy szacunek za całość pracy dotychczasowych Gospodarzy tematu o Cap...

VALALTA FKK CAMP

Ostatnia aktywność 3 godziny temu

INFORMCJE DLA OSÓB PRAGNĄCYCH ODPOCZYWAĆ I BAWIĆ SIĘ NAGO NA NATURYSTYCZNYM KEMPINGU VALALTA W CHORWACJI, W ROVINJ. Do poprzedniej grupy, o nazwie: VALALTA naturist camp FAN KLUB, od 4 lat nie mogą dołączać nowi członkowie z powodu, jakieś blokady. Ponieważ prośby do Admina o odblokowanie tamtej grupy nie przyniosły efektu, a wiele nowych osób chciało dołączyć do Grupy, więc jako osoby trzymające władze w starej grupie, postanowiliśmy ją przenieść, minimalnie zmieniając jej nazwę.

Imprezy Desire Events

Ostatnia aktywność 7 lat temu

Witajcie, Moim zamysłem jest stworzenie podczas imprez atmosfery przyjaznej dla wszystkich, okoliczności, w których najpierw wszyscy będą mogli się w bezstresowy sposób poznać, oswoić z obecnością pozostałych uczestników, przyjrzeć się wszystkim. Dlatego też każda impreza zawiera 3 podstawowe elementy: wystawny bankiet, oprawę muzyczną z DJ'em i parkietem oraz Playroom. Zasadą przewodnią jest motto swingu: "MOŻNA WSZYSTKO, NIC NIE TRZEBA". Nasi Goście, wiedząc o tej świętej zasadzie, w 100% się jej trzymają, tworząc przyjazny, bezstresowy klimat na poznawanie się w jak najmniej bezstresowych warunkach. Przy każdej imprezie robiona jest selekcja oraz wywiad o nowych uczestnikach. Również dzięki naszym gościom i ich doświadczeniach z różnymi parami mamy wiedzę o naszych uczestnikach. Nadrzędnym celem jest BEZPIECZEŃSTWO. Cenię jakość nie tylko w wyglądzie ale również w kulturze i zachowaniu. Serdecznie zapraszam :) J.

Liberte33 VIP VF

GWAŁCENIE

Ostatnia aktywność za 39 minut

Kobiety często o tym marzą? A mężczyźni? Zapraszam do wypowiedzi.

Aliona_22 VIP

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem