Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
ustaclub
4 lata temu

Na Gangbang-party w Usta Swingers Club zapraszamy: pary, singielki oraz singli, atmosferę imprezy nakręcają Panie cechujące się niesamowitą energią, którą dzielą się z mężczyznami, dlatego też układy 2-3M:1K stanowią podstawę tego typu imprez. Panie, które pragną wyzwolić swą energie, a jeszcze nie uczestniczyły w imprezach z przewagą mężczyzn zapewniamy, że to one decydują na jaką dawkę emocji mogą sobie pozwolić. Panowie uczestniczący w imprezach są kulturalni i widok zaspokojonej, zadowolonej kobiety jest tym czego szukają na imprezach typu Gangbang.

Usta Swingers Club to imprezowy dom II poziomowy . Parter stanowi hol główny z pięknymi schodami, szatnią, wc, sauną, salonem kominkowym oraz częścią barową.

Piętro domu to pokoje dostosowane do zabaw grupowych z łazienkami-na tym poziomie, imprezowicze oddają się bezgranicznie przyjemności jaką daje sex-party.
Na wybranych imprezach dla uczestników, którzy mają ochotę się zrelaksować masaż relaksacyjny.
Usta Club – to styl życia –niech impreza wiecznie trwa.
Rezerwacji dokonujemy telefonicznie: 692 540 539
Zapraszamy serdecznie
Lubimy Cię, Usta Swingers Club

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem