Mini Zbiornik
jacuzzi
jacuzzi VIP
Para () ·
4 lata temu

Witamy i zapraszamy do naszego ośrodka i klubów dla dorosłych.

Długi majowy weekend w Gdańsku to kilka dni w których w gdańskich klubach i ośrodku będzie się naprawdę sporo działo.... ;)

W ośrodku Prywatna Plaża i na zadaszonej plaży czyli naszym Tropicalclubie planujemy imprezę zlotową dla miłośników 2ch kółek – czyli „Zlot świntuchów – motocyklistów”. Ale zapraszamy w tym czasie również tych którzy wiedzą, że kierownica jest okrągłą, a do jazdy niezbędne są 4 koła :))) .

Zapraszamy wszystkich klubowiczów i nowych Gości na kilka dni świntuszenia lub po prostu na relaks.

Przygotujemy dla Was nie tylko część rozrywkową ale również część SPA. Będzie można skorzystać z masaży, dostępne będą sole pilingowe, specjalne olejki do sauny i masażu, maseczki na twarz i ciało – ma to być tydzień relaksu, a dla chętnych również tydzień rozpusty :)

Jeśli tylko dopisze pogoda i uda nam się nagrzać wodę to uruchomimy jeden z zewnętrznych basenów obok którego jest domek grillowy, ale gdyby pogoda nie dopisała to do dyspozycji Gości będzie sztuczna zadaszona plaża, z wewnętrznym polem namiotowym, jacuzzi, grillem, kuchnią, kinem i dyskoteką.

Goście przebywający w tym czasie w naszym ośrodku mają cały czas dostęp do Tropicalclubu, a zainteresowanych zapraszamy po południu również do Jacuzziclubu (sauna, jacuzzi, playroomy, bar, bilard itd).

W części dyskotekowej Tropicalclubu w sobotę będzie organizowana impreza Piana Party.


Z uwagi na potrzeby Jacuzziclubu całoroczne pokoje noclegowe musimy zostawić zarezerwowane dla klubowiczów którzy przyjadą do Jacuzziclubu na jedną czy dwie imprezy.

Goście którzy chcą przyjechać na kilka dni będą mieli do dyspozycji domki holenderskie, w których łącznie mamy miejsca dla ponad 50 osób. Na długi weekend przygotujemy 6 domków w których jest po dwa pokoje z łazienkami, oraz 5 domków w których jest salon, łazienka i jedna lub dwie dodatkowe sypialnie (może w nich spać do 6 osób). Czynne będzie również całoroczne pole namiotowe na którym mamy noclegi dla 30-40 osób.

Koszty:

1. Łączny koszt wynajęcia pokoju, domku holenderskiego lub namiotu - 5 dni/4 noclegi (od 1 do 5 maja):

- pokój 2 os – 300 zł
- domek holenderski 4 osobowy - 600 zł
- domek holenderski 6 osobowym - 720 zł
- namiot na sztucznym polu namiotowym (Tropicalclub) 160 zł/namiot 2 osobowy.
- dla zainteresowanych śniadanie (10 zł/os) i obiadokolacja (15 zł/os)


2. Karnety dla osób zainteresowanych imprezami w Jacuzziclubie od 1 do 5 maja dla osób korzystających z noclegów:

Para - 100 zł
Singiel - 150 zł
Singielka – 50 zł
Osoby posiadające ważną Kartę Klubową - 0 zł


3. Karnety dla osób zainteresowanych imprezami w Jacuzziclubie do 1 do 5 maja (bez noclegów):

Para – 250 zł/przedpłata
Singiel – 300 zł/przedpłata
Singielka - 100 zł/przedpłata
Osoby posiadające ważną Kartę Klubową mają 50% rabatu.

W/w ceny karnetów (2 i 3) obowiązują przy przedpłacie zrobionej do 15 kwietnia. Karnety zakupione po tym terminie lub opłacone na miejscu będą o 50 zł droższe.

Osoby posiadające karnety mogą bez dodatkowych opłat korzystać z sauny, solarium, jacuzzi w klubie (słodka woda), jacuzzi na sztucznej plaży (słona woda), plaży i basenu (jeśli pogoda na to pozwoli).

Do dyspozycji wszystkich Gości są również boiska do siatkówki i badbintona, domek grillowy na plaży, grill na sztucznej plaży, bilard, kino (można samemu zaplanować seanse – zabierzcie filmy które chcecie w swoim gronie oglądać).

Goście którzy chcieli by przyjechać na krótszy czas mogą skorzystać z imprez i noclegów (o ile takie będą jeszcze wolne) wg cennika podanego na stronie prywatnaplaza.pl i jacuzziclub.pl.

Uwaga – od maja będziemy mieli czynne więcej noclegów ale jednak jest to ograniczona liczba, a podczas majowego weekendu spodziewamy się większej ilości Gości. Rezerwacje noclegów będą robione w/g kolejności zgłoszeń, a osoby które będą chciały zarezerwować noclegi muszą dokonać za nie przedpłaty.

Jeśli jesteście zainteresowani noclegami sugerujemy nie czekać za długo z rezerwacją :)


Pozdrawiamy www.prywatnaplaza.pl & www.jacuzziclub.pl

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem