Jak w temacie Gdansk i okolice
CHETNIE POPATRZE I DAM POPATRZEC :) (PARY , PANIE)
szkoda ze nie elblag
wlasnie ze elblag tez lubi popatrzec i da sie obejzec. zapraszam chetnych do kontaktu.
DLACZEGO NIE ELBLAG :)
Oj nic tu nie dzieje się.
W poniedziałek lub wtorek będę krążyć po mieście 😁
Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.