Mini Zbiornik
431128
Mężczyzna ()
15 years ago

Zapraszam panie na opalanie. Najchętniej od poniedziałku w godzinach przed południowych.

Zdjęcie profilowe
Bobox
15 years ago

A co z Lublina do Tresna przyjedziesz? Ładny kutasek. Pozdrawiam.

431128
Mężczyzna ()
15 years ago

Ciebie nie zapraszam więc chuj cię to obchodzi

Zdjęcie profilowe
miniu15an
15 years ago

Bobox ale ci pojechał:-)

Zdjęcie profilowe
Bobox
15 years ago

Szkoda gadać Frajer 431128 jest z Lublina wiocha i tu we wrocku nikt go nie chce.

Zdjęcie profilowe
rick61
15 years ago

i nie Tresno ,tylko Trestno

creampie1983
Mężczyzna ()
8 years ago

Wybiera się ktoś tam :)

jim7
Mężczyzna ()
8 years ago

Co tak cicho?

shreku1
Para ()
8 years ago

Właśnie dziś w niedziele 3go byłem kplo 17zobaczyć z ciekawości gdzie to jest i jak tam jest ,był tylko jeden sympatyczny gość który powiedział ze zwyczajowo jest więcej osób ale dziś był sam,,,,,

JGielen
Mężczyzna ()
7 years ago

Najgorsze ze tam praktycznie nie można spotkać kobiet, przez to trochę taka męska atmosfera :)

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para ()
7 years ago

Najgorzej jak zakłada się temat z nieprawidłową nazwą miejsca....
Powinno być TRESTNO

Parkanago
Parkanago VIP VF
Para ()
7 years ago

Byliście tam kiedyś?

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para ()
7 years ago

Przymierzaliśmy się, ale chyba tam nigdy nie pojedziemy....
Kiedyś było to miejsce do opalania, teraz (po obserwacji tematu na forum dolnośląskim) widzimy, że jest to miejsce do seks spotkań..... i to głównie panów o orientacji homo, no czasem bi..
A nas interesowało by akurat tylko opalanie 😊

Parkanago
Parkanago VIP VF
Para ()
7 years ago

Trochę smutne że takie miejsc się kończą ; (

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para ()
7 years ago

W okolicach wrocka w zasadzie to chyba nie ma już takich! 😐
A szkoda....

Parkanago
Parkanago VIP VF
Para ()
7 years ago

Dzisiaj przejerzdzalismy przez Trestno,sami panowie i patrzyli się takim wzrokiem że aż ciarki przechodziły.Faktyczne miejsce dla panów bi lub homo.

Zdjęcie profilowe
Szaleni8075
5 months ago

Jak wygląda sytuacja w Trestnie

wulkan696969
Mężczyzna ()
4 months ago

Zima,śnieg...

Kiksterzy
Para ()
5 months ago

Ktoś ma ochotę na coś w Aucie ??

Zdjęcie profilowe
Szaleni8075
5 months ago

Kiedy.

Zdjęcie profilowe
FakeTaxi_Wro
5 months ago

Chętnie podjadę jeśli macie ochotę na faceta …

Kiksterzy
Para ()
4 months ago

Jutro pana dla Pana??

X7PRO
Mężczyzna ()
4 months ago

Cześć Na co macie ochotę 😉

Hestos83
Mężczyzna ()
4 months ago

Ciężko się odnaleźć teraz na tych grupach. Bywa ktoś w Trestnie ? Najlepiej jest latem można tam chodzić na golasa. Ja zawsze tam masuje sobie w aucie albo nago na łączce. Są tutaj osoby z takimi samymi upodobaniami ?

Zdjęcie profilowe
Szaleni8075
4 months ago

Teraz w zimie też tam bywasz

Hestos83
Mężczyzna ()
4 months ago

Ostatnio przejeżdżałem, ale błoto było. Czekam na ładniejsze dni i jak będzie można spokojnie wjechać i się nie zakopać

Kiksterzy
Para ()
4 months ago

Można się umówić:)

Hestos83
Mężczyzna ()
4 months ago

Czemu nie

op1990
Mężczyzna ()
3 months ago

Ktoś dzisiaj ,?

Zdjęcie profilowe
Pamietniki_DyskretnegoKochanka
3 months ago

Dziś rozpoczęcie sezonu? Będzie pani/para na zabawę około południa ? Ma ochotę wytrzepać w miłym towarzystwie 💦 może 🍦? Tylko panie/pary … może razem pojedziemy 🚕

miisterie
miisterie VIP
Mężczyzna ()
3 months ago

Jakiś pan?

Tomitomi96
Mężczyzna ()
3 months ago

Ktoś dziś ?

miisterie
miisterie VIP
Mężczyzna ()
3 months ago

Jakiś pan teraz?

miisterie
miisterie VIP
Mężczyzna ()
3 months ago

Który z Panów był w niedzielę?

posex77
posex77 VIP VF
Mężczyzna ()
3 months ago

Trestno się skończyło. Krzaki/drzewka wycięte

miisterie
miisterie VIP
Mężczyzna ()
3 months ago

Ktoś dzisiaj?

Artur_22
Mężczyzna ()
3 months ago

Będzie ktos po 21 z chcia bym zwalil

Michal230786
Mężczyzna ()
3 months ago

Będzie ktoś dziś w okolicach 14? Obciągnę lub dam

Kiksterzy
Para ()
3 months ago

Jase sobie zwalić może ktoś ma ochotę na wspólne lub mi pomóc:)

Artur_22
Mężczyzna ()
3 months ago

Jadę zobaczyć jest ktos tam

Michal230786
Mężczyzna ()
3 months ago

Będzie ktoś dziś po 13:00 i da do buzi?

Artur_22
Mężczyzna ()
3 months ago

Będzie ktos dzis

bbartek99
Mężczyzna ()
3 months ago

jade teraz

Michal230786
Mężczyzna ()
3 months ago

12:45 zapraszam na loda

Horp
Horp VIP VF
Mężczyzna ()
3 months ago

Podjadę sprawdzić czy "moją" stronę wykarczowali. +- 13:00

miisterie
miisterie VIP
Mężczyzna ()
3 months ago

Dziś?

Mezczyznaman
Mężczyzna ()
3 months ago

Raczeǰ obciaganie trestno 😃

Vinii
Mężczyzna ()
3 months ago

chłodno sie znów zrobiło ...:-/ a w aucie samemu może być nudno

Artur_22
Mężczyzna ()
2 months ago

Jedzie ktoś dzis

mickul12345
Mężczyzna ()
2 months ago

Bede dzis po 15 moze ktos ma ochote obciągnac?

Wroclawianinon
Mężczyzna ()
2 months ago

Ponoć wszystko wycięli prawda to
?

Horp
Horp VIP VF
Mężczyzna ()
2 months ago

Cały pas drzew wzdłuż rowu.

Wroclawianinon
Mężczyzna ()
2 months ago

Czyli w głębi bez problemu można się jeszcze wyruchać?

op1990
Mężczyzna ()
2 months ago

Bedzue ktoś dzisiaj ?

Zdjęcie profilowe
Szaleni8075
2 months ago

Coś się dzieje na łączce

Onon835
Mężczyzna ()
2 months ago

Trzeba pojechjać sprawdzić jak 🌞 zaświeci 😉

NiedoswiadczonyDlaPana
Mężczyzna ()
2 months ago

👀
Ktoś się wybiera dzisiaj?

martinez44
Mężczyzna ()
2 months ago

Wybiera się ktoś dzisiaj ??

Hestos83
Mężczyzna ()
2 months ago

Byłem teraz i prawie wszystkie drzewa wycięli

miisterie
miisterie VIP
Mężczyzna ()
2 months ago

Ktoś dzisiaj?

Michal230786
Mężczyzna ()
2 months ago

Będzie ktoś dziś?

Horp
Horp VIP VF
Mężczyzna ()
2 months ago

Pusto i parno.

Hestos83
Mężczyzna ()
2 months ago

A jak wygląda pole, są tam jeszcze maszyny ?

Horp
Horp VIP VF
Mężczyzna ()
2 months ago

No są.

Vinii
Mężczyzna ()
2 months ago

Widze te wiadomości i wychodzi na to że teren ciężko będzie użytkowac w tym sezonie

Horp
Horp VIP VF
Mężczyzna ()
2 months ago

Generalnie w terenie przyległym do polan jest fajnie. Ale w dni wolne i święta masa "obcych".

chojnie_obdarzony
Mężczyzna ()
2 months ago

Trestno umarło

posex77
posex77 VIP VF
Mężczyzna ()
2 months ago

... i nie ma (na razie) żadnej sensownej alternatywy

Artur_22
Mężczyzna ()
2 months ago

Wybiera sie ktos

miisterie
miisterie VIP
Mężczyzna ()
2 months ago

Ktoś dzisiaj?;)

Artur_22
Mężczyzna ()
2 months ago

I jak tam sytuacja warto jechac

Parawroclaw2019
Para ()
2 months ago

Jest tam jeszcze miejsce do zabawy?

Artur_22
Mężczyzna ()
2 months ago

Ostatnio byłem pod sama odra i bylo kilka aut i fajna parka z którą się...pozdrawiam

Parawroclaw2019
Para ()
2 months ago

Dzieki za info , my dzisiaj kolejny raz testujemy Pruszowice

MasazystaOlesnicaa
Mężczyzna ()
2 months ago

Gdzie są te Pruszowice?

Balttazar
Balttazar VIP
Mężczyzna ()
1 month ago

Od strony Długołęki, wylot na Oleśnicę z Wrocławia. Tylko którym wjazdem, jest ich kilka.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Wchodzę