
Normalny, zadbany facet z poczuciem humoru, otwartą głową i dużym dystansem do siebie. Lubię dobrą rozmowę, chemię między ludźmi i naturalną atmosferę bez presji. Szukam ciekawych, kulturalnych osób lub par, z którymi można miło spędzić czas, poznać się i zobaczyć, czy pojawi się fajna energia.
Muzyka, sport, motocykle
Sport, podróże, motocykle
Ogromna :)
Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.