
Jestem człowiekiem z normalnym podejściem do rzeczywistości i lekką alergią na nudne rozmowy. Bez zbędnego dramatu, ale z zainteresowaniem do ludzi, którzy mają charakter i nie lubią marnować czasu.
Lubię prostotę: jest kontakt — rozmawiamy, nie ma — nie udajemy, że coś się pojawi samo z siebie. Sarkazm rozumiem, czasem nawet wspieram, ale bez przesady.
Jeśli złapiemy wspólny vibe — reszta to już tylko szczegóły.
* szczerość w słowach i działaniach
* bezpośredniość bez zbędnych gierek
* normalność i prostota w komunikacji
* żywe rozmowy bez zbędnego gadania
* ludzie z charakterem i własnym zdaniem
* spontaniczne decyzje i łatwość w dogadywaniu się
Lubię otwartych ludzi, którzy nie wypuszczają swoich demonów i nie spełniają swoich pragnień.
* kłamstwa i nieszczerości
* przemocy oraz jakichkolwiek form przymusu
* sztuczności i „gry pod publikę”
* chaosu w komunikacji i niejasnych intencji
* sarkastyczne poczucie humoru
* żywe rozmowy bez zbędnego gadania
* nowe znajomości
* spontaniczne decyzje
* wieczorne spacery po mieście
* dobre jedzenie i nowe miejsca
* muzyka w zależności od nastroju
* wyjazdy na weekend
* morze i ciepły klimat
* ludzie z charakterem i własnym zdaniem
Bosss
„Najważniejszego nie można zobaczyć oczami.”
Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.