Ostatnio od kilku osób usłyszeliśmy,że zarówno na plaży w Dębkach/Stogach jest zwyczaj, iż osoby ze zbiornika wywieszają coś czerwonego? To prawda? Jakie Wasze zdanie?
lewap21
Mega kręcą mnie pieprzyki na ciele :D wyglądają świetnie *,*
Mężczyzna • in 51 minutes
Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.