Prosiłam męża kilka miesięcy, żebyśmy pojechali gdzieś odpocząć..on mówi że narazie nie, bo trzeba zapłacić rachunki, raty..więc pojechałam z kochankiem-on nie ma takich problemów..🤭
Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.