w_zasadzie
nie pisze się "upały", tylko "u pały" ale to szczegół, gdy się patrzy na tak piękne zjawisko!!! ;)
Para • 4 hours ago
Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.