pasjonatdam
I do tak wspaniałych zdjęć!!! Ps. macie wóz drabiniasty na kołach żelaznych i buksach... zazdroszczę.
Mężczyzna • 22 days ago
dar4
"Fotografia to zatrzymany w kadrze ułamek sekundy, który dla widza staje się całą opowieścią. Zamiast tysiąca słów, obraz przemawia emocjami, kolorem i światłem, pozwalając nam przeżywać historie(...)"...piękną opowieść nam serwujecie ;)
Para • 22 days ago
gutol
Currrrrly Sue! Wóz szykować! „Teodoryka” w teczkę i w Drogę…nie ma złej pogody🫢
Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Wchodzę" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.